Haber Detayı
11 Ekim 2020 - Pazar 20:34
 
AK PARTİ’DE İLÇE KONGRELERİ TAMAMLANDI
AK Parti Adıyaman teşkilatlarında, Pandemiden dolayı ara verilen ilçe kongreleri hafta sonu yapılan Besni, Çelikhan, Gerger, Kahta ve Tut kongreleriyle tamamlandı.
Gündem Haberi


Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü Ertuğrul Soysal’ın divan başkanlığını yaptığı kongrelere, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, milletvekilleri İ.Halil Fırat, Muhammet Fatih Toprak, Yakup Taş, İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yalçın, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, ilçe ve belde belediye başkanları ve çok sayıda partili katılarak birlik ve beraberlik mesajı verildi. Yapılan ilçe kongreleri sonucunda Besni ilçe başkanlığına İsmail Sümer, Tut ilçe başkanlığına Ali Korkmaz, Çelikhan İlçe başkanlığına Mehmet Baltacı, Gerger ilçe başkanlığına Cemal Deniz seçilirken Kâhta ilçe kongresinde ise Bedir Yeni, yeniden seçildi. Kongreler sonrası ise bir önceki ilçe başkanlarına teşekkür plaketi takdim edildi.

Kongrelerle ilgili bir değerlendirmede bulunan Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü Ertuğrul Soysal, “Şölen havasında büyük bir coşku ile gerçekleştirilen kongrelerimizde seçilen ilçe başkanlarımızın yanı sıra göreve devam eden ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine başarılar diliyorum” dedi.

Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın ise “Adıyaman tüm ilçe, belde ve köyleriyle kadim bir medeniyete ve kültüre sahiptir. Hem genel hem de yerel hizmetler noktasında Adıyaman’ımızı 2023 Türkiye’sinde çok farklı bir noktalara taşıyacağız. Bugüne kadar yapılan yatırımların yanı sıra bundan sonra da belediyelerimizden, beldelerimizden ve köylerimizden gelecek tüm projelerin arkasında olacağız. 7. Olağan Kongrelerimiz partimize, ilçelerimize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Bugüne kadar layıkıyla görevi yerine getiren ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Görev alacak ve görevine devam edecek olan başkanlarımıza ve yönetimlerine şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Milletvekili İbrahim Halil Fırat ise AK Parti’nin kurulduğu tarihte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Türkiye’de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sözlerini hatırlatarak “ O günden bugüne AK Parti refahı, huzurun, samimiyetin, gayretin ve istikrarın partisi olmuştur. Adıyaman’ımız vefanın, samimiyetin ve gayretin derin manalarını bildiği için her dönem büyük bir teveccühle AK Partimize destek olmuştur. . Allah’a çok şükür bugüne kadar bize getirilen projelerin birçoğunu tüm milletvekillerimizin gayretiyle gerçekleştirdik. Ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. İnşallah bundan sonra da ilçelerimize, beldelerimize, köylerimize hizmet götürmeye devam edeceğiz. Kongrelerimiz hayırlara vesile olsun” diye konuştu.

Milletvekili Muhammet Fatih Toprak ise konuşmamasında ilçe teşkilatlarının bugüne kadar çok ciddi çalışmalar yürüttüğünü ifade ederek “ Milletvekilleri olarak teşkilatlarımızla ve belediye başkanlarımızla sürekli irtibat halindeyiz. Kısa süre içerisinde belediye başkanlarımız başarılı çalışmalara imza attılar. Beklentileri en hızlı bir şekilde karşılanması için yoğun gayret sarf ediyoruz. Bugüne kadar partimize ve ilçelerimize hizmet eden ilçe teşkilat başkanlarımıza çok teşekkür ediyor bayrağı devralacak yeni başkanlarımıza ve yönetimlerine başarılar diliyorum” dedi

Daha sonra konuşan Milletvekili Yakup Taş ise AK Parti’nin kurulduğu tarihten bu yana Adıyaman’ın tüm ilçeleri ile her zaman desteklerini güçlü bir şekilde yanlarında htiklerini belirterek “Kongre sürecimizde birçok aday kardeşimiz vardı. Elbette her biri bu göreve layık arkadaşlarımızdı. Tabi bu nasip ve kısmet meselesi. Aday olan kardeşlerimizin seçilen yeni başkanlarımızın ve ekibinin etrafında kenetlenme mesajları vermesi ise ayrıca bizleri gururlandırmıştır. İnşallah bundan sonra da birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek geleceğe emin adımlarla yürüyeceğiz” şeklinde konuştu.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise yapılan kongrelerin bir veda olarak görülmemesi gerektiğini belirterek “AK Parti de görev bırakma değil, nöbet değişimi olur. Teşkilatçılık ruhu her şart altında aynı heyecan, şevk ve aşkla devam eder. Allah’a çok şükür kongrelerimizi de bu heyecan, bu aşk ve şevkle yaptık. Ve yine kongrelerimiz vefa dönemleridir. Dolayısıyla bu zarafeti ortaya koyan bir önceki başkanlarımızı yürekten kutluyorum. Genel hizmetler noktasında ilimiz genelinde yapılan yatırımlardan dolayı başta Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanımız Ahmet Aydın olmak üzere milletvekillerimizi yürekten kutluyorum. Gece gündüz çalışıyorlar. Tabi projeler bu planlamalar kendiliğinde oluşmuyor. Emek, gayret ve özveri ile

şekilleniyor, hayata geçiyor.. Aynı şekilde il genel meclis üyelerimizde köylerimizde adeta bir seferberlik halinde hizmet götürme çabası içerisindeler. Seçilen ilçe başkanlarımız bu toprakları ve bu toprakların insanlarını en iyi bilen ve tanıyan kardeşlerimizdir. Bu süreçte diğer aday kardeşlerimizde bizleri arayarak bu isabetli karardan dolayı kutladıklarını ifade ettiler. İnşallah kongrelerimizin tamamlanmasıyla birlikte yeni üye kayıtlarımıza hız vereceğiz. Kongrelerimizi yapan teşkilatlarımızın hiç vakit kaybeden saha çalışmalarına ağırlık vermelerini istirham ediyorum. İnşallah kısa sürede hedeflediğimiz üye sayısını yakalayacağımıza inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle görev süresi boyunca partimize emek veren ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Görevi devralan yeni başkanlarımızı ise kutluyorum” İfadelerini kullandı.

 

Kaynak: (AYG) - Adıyaman'da Yenigün Gazetesi Editör: Tayfun Güzel
 
Etiketler: AK, PARTİ’DE, İLÇE, KONGRELERİ, TAMAMLANDI,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
En Son Eklenenler
AK PARTİ’DE İLÇE KONGRELERİ TAMAMLANDI
ADIYAMAN BELEDİYESİ’NDEN 10 MAHALLEYE ‘SOSYAL’ PROJE
“ADIYAMAN KABUĞUNU KIRIYOR”
ATATÜRK BARAJ GÖLÜ'NE 300 BİN BALIK YAVRUSU BIRAKILDI
İTFAİYE EKİPLERİ AZERBAYCAN BAYRAKLARIYLA ŞEHİR MERKEZİNİ GEZDİ
VALİ İLE FIRINCININ İLGİNÇ 'MASKE' DİYALOGU
ADIYAMAN'DA 4 GÜNDE 547 ADRES KARANTİNA ALTINA ALINDI
KAYMAKAMLAR İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
HAFIZLIK VE ALİMLİK OKULU PROJESİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
ALPEREN OCAKLARINDAN AZERBAYCAN' DESTEK. İL BAŞKANI SARI; "GÖNÜLLÜ ALPERENLERLERİMİZLE AZERBAYCAN'A GİTMEK İSTİYORUZ"
CHP İL BAŞKANI BİNZET'TEN GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALAR
CHP’Lİ TUTDERE: BU YIL EĞİTİM DE OLDUĞU GİBİ BAYRAMDA UZAKTAN!
YARALIYI YÜK TRENİYLE AMBULANSA ULAŞTIRDILAR
ADIYAMAN 1954 SPOR-ALANYA KESTELSPOR: 1-1
PEYGAMBER ÜZÜMÜ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR!
ATATÜRK STADI YENİ SEZONA HAZIR
ADIYAMAN BELEDİYESİ VE TÜGVA’DAN ‘TÜRKİYE’ VE ‘SURİYE’YE ZİYARET
TEMİZLİK VE GÜVENLİK ADAYLARI İÇİN KURA TARİHLERİ GÜNCELLENDİ
MİLLETVEKİLLERİNDEN ‘HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİ
BESNİ DEVLET HASTANESİNİN STATÜSÜ DEĞİŞTİ
LAZER GENÇ KADININ VÜCUDUNU YAKTI
ADIYAMAN'DA UYUŞTURUCU OPERASYONU
ADIYAMAN NAR'INI TÜRKŞEKER TARIM SATIN ALACAK
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KALPLİ ÇELENK
ADIYAMAN'DA AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
KAHTA'DA YAPILMAK İSTENEN GÜNEŞ SANTRALİNE KAPASİTE ENGELİ
SÜMER ANAOKULUNA, YEŞİL BAYRAK ÖDÜLÜ
‘ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN' UYGULAMASI YAPILDI
EHLİYET BİLGİLERİ KİMLİK KARTLARINA YÜKLENİYOR
ADIYAMAN'DA, ÖĞRENCİLER DERS BAŞI YAPTI
KAHTA BELEDİYESİNDEN 81 İLDEKİ 81 OKULA ÇİĞKÖFTE
MİNİK ÖĞRENCİLERE HİJYEN SETİ VE OYUNCAK
ADIYAMAN'DA 7 AYDA 1 MİLYONDAN FAZLA YOLCU TAŞINDI
ADIYAMAN'DA KIŞ HAZIRLIĞI
VÜCUDUNU TÜMÖR KAPLAYAN KEDİ SAĞLIĞINA KAVUŞTURULDU
GÖLBAŞI İLÇESİNDEKİ PARKLARA OYUN GRUPLARI KURULUYOR
MİLLETVEKİLİ TUTDERE, ESNAFIN SORUNLARINI DİLE GETİRDİ
PARKTA SOPA VE KÜREKLE ‘KORKU' NÖBETİ
VALİ ÇUHADAR’DAN CEMİYETİMİZE ZİYARET
Alıntı Yazarlar
Adıyaman
Sıcak
Güncelleme: 07.09.2020
Bugün
22° - 37°
Salı
24° - 38°
Çarşamba
25° - 35°
Adıyaman

Güncelleme: 11.08.2020
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Başakşehir FK
69
0
5
9
20
34
2
Trabzonspor
65
0
5
11
18
34
3
Beşiktaş
62
0
10
5
19
34
4
Sivasspor
60
0
8
9
17
34
5
Alanyaspor
57
0
9
9
16
34
6
Galatasaray
56
0
8
11
15
34
7
Fenerbahçe
53
0
11
8
15
34
8
Gaziantep FK
46
0
10
13
11
34
9
Antalyaspor
45
0
11
12
11
34
10
Kasımpaşa
43
0
15
7
12
34
11
Göztepe
42
0
14
9
11
34
12
Gençlerbirliği
36
0
16
9
9
34
13
Konyaspor
36
0
14
12
8
34
14
Denizlispor
35
0
17
8
9
34
15
Çaykur Rizespor
35
0
19
5
10
34
16
Yeni Malatyaspor
32
0
18
8
8
34
17
Kayserispor
32
0
18
8
8
34
18
MKE Ankaragücü
32
0
16
11
7
34
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı